Wynajem, serwis i remonty maszyn budowlanych

ROBOTY ZIEMNE -  WYNAJEM, SERWIS I REMONTY MASZYN BUDOWLANYCH - ZAKUWANIE PRZEWODÓW HYDRAULICZNYCH  - TRANSPORT - OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

 

Firma WAŚPOL została założona 1 lutego 1990r. i od prawie trzydziestu lat oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Siedziba naszej firmy mieści się w Skawinie (Małopolska), gdzie oprócz budynku biurowego znajdują się hale remontowe oraz stacja paliw i stacja kontroli pojazdów.

Roboty ziemne

Wiodącą gałęzią działalności spółki są roboty ziemne wykonywane ciężkim sprzętem budowlanym. Nasze maszyny pracują na terenie całego kraju w kopalniach, przy budowie dróg i autostrad, wałów przeciwpowodziowych, na wysypiskach śmieci oraz w innych przedsiębiorstwach. Wykonujemy głównie makro i mikroniwelację terenu, ale także roboty kubaturowe i liniowe oraz rekultywacyjne i odkrywkowe. Zatrudniamy tylko doświadczonych operatorów maszyn.

W ofercie naszej firmy znajduje się także wynajem maszyn budowlanych, dostosowany do potrzeb klienta. Wynajmujemy maszyny zarówno z operatorem jak i bez, z możliwością mobilnego tankowania pojazdu. Nasza firma prowadzi również serwis maszyn budowlanych, dlatego możemy zaoferować kompleksowe usługi dotyczące wynajmowanych pojazdów. Dbamy o ich ciągłą sprawność techniczną, a w razie wystąpienia awarii jesteśmy w stanie szybko i bezproblemowo usunąć usterkę. W przypadku większych problemów z pracą maszyny proponujemy jej wymianę na inną – wszystko po to aby całkowicie zaspokoić zapotrzebowanie klienta. Świadczymy usługi w zakresie krajowego transportu ponadgabarytowego(nienormatywnego). Oferujemy zestawy niskopodwoziowe o ładowności 40 i 20 ton.

W swoim dobrze wyposażonym warsztacie prowadzimy remonty maszyn budowlanych. Zajmujemy się zarówno remontami kapitalnymi, renowacją maszyn jak i naprawami poszczególnych podzespołów. Naszym atutem jest doskonała znajomość pracy pojazdów budowlanych, dlatego potrafimy szybko i trafnie określić przyczyny awarii. Zatrudniamy tylko i wyłącznie doświadczonych mechaników, którzy nie boją się podejmować nowych wyzwań.

Kolejną dziedziną działalności jest sprzedaż części zamiennych - w naszym sklepie można kupić zarówno części nowe jak i po regeneracji do większości maszyn budowlanych. Oferujemy także uszczelnienia techniczne, łożyska, przewody ciśnieniowe własnej produkcji oraz pełen asortyment elementów złącznych hydrauliki siłowej.

Na terenie firmy znajduje się Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, gdzie wykonujemy okresowe badania, pierwsze lub dodatkowe badania techniczne oraz ocenę techniczną pojazdów. Oferujemy wykonanie badań motocykli, samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, ciągników, pojazdów z instalacją LPG, a także pojazdów sprowadzanych z zagranicy, uprzywilejowanych i innych. Zapraszamy do skorzystania z usług w godzinach od 07:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku oraz od 08:00 do 13:00 w soboty.

Kilkudziesięcioletni okres działalności spółki to lata wzmożonych działań Zarządu i całej załogi, co doprowadziło do dobrej kondycji finansowej i pozycji na rynku budowlanym. Zdobyte doświadczenie i dotychczasowa działalność gwarantują wysoki poziom świadczonych usług jak również konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstwa.

 

Waśpol Waś Wiesław Waś Bartłomiej spółka jawna

Ul. Energetyków 2

32-050 Skawina 

NIP: 679-000-38-68

Tel: 12/276-34-92

    pokaż wszystkie
    Copyright © 2022 Waśpol Waś Wiesław Waś Bartłomiej spółka jawna