Roboty ziemne Małopolska

Strona główna > Oferta > Roboty ziemne Małopolska

 Przeważającym profilem działalności firmy Waśpol jest świadczenie usług w zakresie zmechanizowanych robót ziemnych.  Posiadamy niezbędny park maszynowy, zatrudniamy doświadczoną kadrę kierowniczą oraz dobrze wykwalifikowanych operatorów maszyn budowlanych. Dzięki temu jesteśmy solidnie przygotowani do wykonywania zleconych zadań, o różnorodnym charakterze. Małopolska to dominujący teren naszej pracy, lecz współpracujemy z firmami z całej Polski.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą:

- Roboty rekultywacyjne oraz odkrywkowe

- Makro i makroniwelacja terenu

- Roboty kubaturowe oraz liniowe


 Zmechanizowane roboty ziemne, budowlane i drogowe wykonywane  przy współpracy z naszą firmą to gwarancja Państwa zadowolenia. Zachęcamy do zapoznania się z referencjami, otrzymanymi od kontrahentów firmy Waśpol.

Wszelkie zapytania ofertowe prosimy kierować mailowo na adres: [email protected]

lub telefonicznie – Tel. stacjonarny: 12/276-34-92

                          Tel. komórkowy: 660-418-700 - Marek 

                                                  600-464-447 - Łukasz

 

       MaszynyMaszynyMaszyny

 


Roboty rekultywacyjne i odkrywkowe

Nasza firma dysponuje niezbędnym sprzętem oraz wieloletnim doświadczeniem przy prowadzeniu robót odkrywkowych. Najważniejsze miejsca realizacji naszych prac to:

Wykonywaliśmy również roboty rekultywacyjne na terenach kopalni (m.in. KSM Szczytniki) oraz na składowiskach odpadów komunalnych (m.in. Tarnów, Opole, Zabrze). 

 


Makro i mikroniwelacja terenu

Makro i makroniwelacja terenu to podstawowe roboty ziemne wykonywane przez naszą firmę. Współpracowaliśmy przy kilkudziesięciu tego typu projektach w Polsce i za granicą, przygotowując teren pod konkretne inwestycje takie jak:              

Nasze maszyny są bardzo często wykorzystywane przy budowie dróg i autostrad (m.in. A4, S7, A2, A1) oraz obwodnic miast w całym kraju.

W ostatnich latach współpracowaliśmy z firmą Elektrobudowa S.A. w zakresie wykonania dróg technologicznych.


Roboty kubaturowe i liniowe

Wykonujemy kompleksowe roboty ziemne kubaturowe i liniowe związane zrealizacją m.in. budowy dróg i autostrad, budowy wałów przeciwpowodziowych, budowy zbiorników polderowych i retencyjnych, obsługi składów materiałów sypkich (kruszywo, węgiel), spoistych i in.

Podstawowy zakres działania firmy obejmuje m.in.:

Najnowszym działaniem w zakresie robót kubaturowych jest współpraca z firmą Keller Polska sp. z o.o.  przy rozbudowie lewego wału rzeki Wisły w miejscowości Okleśna.


pokaż wszystkie
Copyright © 2021 Waśpol Waś Wiesław Waś Bartłomiej spółka jawna