Remonty i serwis maszyn budowlanych Małopolska

Strona główna > Oferta > Remonty i serwis maszyn budowlanych Małopolska

 Firma Waśpol już od wielu lat oferuje naprawy maszyn budowlanych – spycharek, koparek, ładowarek oraz innych pojazdów. Posiadamy duży, dobrze wyposażony warsztat naprawczy umiejscowiony w Skawinie (Małopolska), w którym wykonujemy powierzone nam remonty.  Każda naprawa przebiega według ściśle określonego schematu, pod czujnym nadzorem kadry kierowniczej. Na remonty maszyn budowlanych udzielamy odpowiedniej gwarancji od 6 do 18 miesięcy. Zajmujemy się zarówno kapitalnymi odbudowami maszyn, jak i naprawami poszczególnych  podzespołów – mamy doświadczenie między innymi w zakresie silników,  zmienników momentu, skrzyni biegów, instalacji elektrycznych.

Nasza firma proponuje także serwis maszyn budowlanych – dysponujemy samochodami serwisowymi oraz mobilnym zespołem, który potrafi sprawnie i szybko dokonać obsługi lub naprawy maszyn. Posiadamy własne zestawy niskopodwoziowe, które w razie dużych awarii Państwa sprzętu mogą pozwolić na szybką wymianę maszyny.

Zachęcamy do skorzystania z formularza ofertowego dostępnego na stronie lub składania zapytań drogą mailową na adres:   [email protected]

lub telefonicznie pod numer: 12/276-34-962, 604-266-341, 604-165-806  

 

Remonty kapitalne i odbudowa maszyn

Wykonujemy kapitalne remonty maszyn budowlanych oraz ich odbudowy zgodnie z dokumentacją techniczną producenta. Wykorzystujemy wyłącznie nowe, oryginalne części oraz podzespoły. Wysoko wykwalifikowana kadra mechaników z wieloletnim doświadczeniem jest gwarancją wysokiej jakści wykonania zleconych zadań. Na wykonane zlecenia udzialamy gwarancji; od 6 do 18 miesięcy.

Szczegóły ofertySerwis maszyn budowlanych w MałopolsceNaprawa podzespołów 

Wykonujemy naprawy, remonty i regeneracje podzespołów maszyn budowlanych: CATERPILLAR, HUTA STALOWA WOLA, LIEBHERR, JCB, CASE, KOMATSU, HANOMAG.

 

Szczegóły oferty


 

Remonty maszyn budowlanychObsługa serwisowa 

Serwis maszyn budowlanych dysponuje samochodami serwisowymi przystosowanymi do przewozu potrzebnych części oraz specjalistycznymi narzędziami diagnostycznymi umożliwiającymi szybką i fachową obsługę. Mechanicy serwisu technicznego zaopatrzeni są również w telefony komórkowe, efektem czego jest uzyskanie i przekazanie na miejscu informacji związanych z naprawą.

 

Szczegóły ofertypokaż wszystkie
Copyright © 2021 Waśpol Waś Wiesław Waś Bartłomiej spółka jawna